Радио Милева

Ќерката на Драгана Мирковиќ со убави вести ги воодушеви родителите (фото)

Ќерката на Драгана Мирковиќ со убави вести ги воодушеви родителите (фото)

Денеска е ден за голема прослава во семејниот дом на Драгана Мирковиќ. Имено, ќерката на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ ги направила горди своите родители – таа дипломираше.

Убавата вест ја сподели и на својот „Инстаграм“ објавувајќи фотографија од завршниот труд.

Ќерката на Драгана и Тони сега може без обврски да ужива во летото пред себе и да донесе одлука во која насока сака дополнително да ја гради својата кариера.

Секако, гордите родители кои во текот на целиот ден добиваат честитки, им приредија прекрасно изненадување на милениците со што Мануела се пофали и на мрежите.

Имено, таа доби кутија со подарок и плишано мече, кое во раката држи диплома.

фото:инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева