Радио Милева
вредна домаќинка

Ќерката на Драгана Мирковиќ направи радикален чекор по злоупотребата на нејзината приватност, а новата реакција е сосема неочекувана (фото)

Ќерката на Драгана Мирковиќ направи радикален чекор по злоупотребата на нејзината приватност, а новата реакција е сосема неочекувана (фото)

Мануела Бијелиќ пред околу два месеци го деактивираше својот Инстаграм профил и со тоа целосно се повлече од јавноста. Не се сомневала дека сметката на оваа социјална мрежа ќе и направи толку многу главоболки, па со поддршка од родителите и братот се решила на радикален чекор.

„Почитувани следбеници, поради злоупотреба на моите фотографии од страна на некои новинари, решив да го деактивирам мојот профил бидејќи не сум јавна личност и не сакам да читам невистини за себе. Ви благодариме за разбирањето, со почит. Мануела Бијелиќ“, беше се што напиша на почетокот на септември кога официјално го затвори својот профил.

Но, не за долго.

На задоволство на многумина, Инстаграм профилот на Мануела Бијелиќ повторно е активен. Наместо нејзините фотографии, ќерката на Драгана Мирковиќ објави дека ужива во игра билјард со својот брат Марко.

А кога нејзиниот татко Тони го сака омилено уживање, Мануела му го подготвува од се срце, дури и во доцните часови.


„Вечерни палачинки за татко ми“, воодушевено напиша на Инстаграм и воодушеви.

Останати вести од Радио Милева