Радио Милева
бушава... под пазуви

Ќерка му на Брус Вилис е топлес убавица, ама… со „шишки под мишки“! (ФОТО)

Ќерка му на Брус Вилис е топлес убавица, ама… со „шишки под мишки“! (ФОТО)
attends the Nylon + BCBGeneration May Young Hollywood Party at Hollywood Roosevelt Hotel on May 8, 2014 in Hollywood, California.

Скаут Вилис (26), ќерката на некогаш славната  холивудска актерска двојка Брус Вилис и Деми Мур, објави неколку провокативни фотографии, а онаа на која таае е топлес предизвика многу  бурни коментари.

Таа е позната по пропагирањето на природниот изглед, што во нејзиниот случај значи дека и не се бричи под пазувите.

И по две слики на кои е таа во бикини…

…следуваше топлес  фотографија … Со која  Скаут Вилис успеа да се најде повторно во центарот на вниманието.

Останати вести од Радио Милева