Радио Милева

Ќе ве остави без здив: Најсексипилното издание на Сања Кужет за оваа сезона! (фото+видео)

Ќе ве остави без здив: Најсексипилното издание на Сања Кужет за оваа сезона! (фото+видео)
Фото: ТВ Прва

Сања Кужет со години важи за една од најатрактивните ТВ лица во Србија. Во саботното издание на „Ѕвездите на Гранд“, водителката блескаше во елегатна модна комбинација.

Штом зачекори на сцената со својот колега, на многумина им го зеде здивот.

Иако минатта година стана мајка, Сања има перфектна линија.

Фото: ТВ Прва

Останати вести од Радио Милева