Радио Милева
хидрирарана... одзади

Ќе се шокирате од призорот: Плус-сајз моделот Криси Тејлор вака се навлажнува (ВИДЕО)

Ќе се шокирате од призорот: Плус-сајз моделот Криси Тејлор вака се навлажнува (ВИДЕО)

Плус – сајз моделот Криси Тејлор оддамна привлекува многу внимание на социјалните мрежи.
Секое нејзино ново појавување е причина за купишта позитивни коментари и пофалби.

Сепак, нејзиниот нов видеоклип ги остави дури и нејзините најверни следбеници со подзината уста!

На него Криси во полн елемент со своите истакнати облини трча по плажата. Само, кога таман ќе помислите дека ова е сè, видеото завршува со неочекуван расплет.
Затоа што кога Криси ќе и го сврти грбот на камерата,  се случува нешто што ќе ве остави вчудовидени:

Не заборавајте на хидратацијата. телото секогаш треба да е навлажнето… И одвнатре и однадвор“ – вели таа низ насмевка.

Единственото нешто што сите се прашуваат е: Како таа успеа да трча со ова во задникот?

Останати вести од Радио Милева