Радио Милева

Ќе погодите ли која е – некогаш слатко девојче, а денес позната пејачка?! (фото)

Ќе погодите ли која е – некогаш слатко девојче, а денес позната пејачка?! (фото)

Позната пејачка помина низ тежок период. Два пати изгуби бебе, а сега е бремена и наскоро треба да се оствари во улогата на мајка.

Слаџа Алегро на својот Инстаграм профил сподеи фотографија од своето детство.

„Ја чекаме Мила, па да видиме дали ќе личи на мама!“, напиша пејачката во описот на фотографијата.
Имено, Слаџа ситно брои до породувањето, па заедно со сопругот ќе се остварат на родители на нивното прво дете.

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева