Радио Милева
друга личност

Ќе останете подзинати од нејзината трансформација: Објавени невидени фотографии на Георгина Родригез од животот пред да го запознае Роналдо (ФОТО)

Ќе останете подзинати од нејзината трансформација: Објавени невидени фотографии на Георгина Родригез од животот пред да го запознае Роналдо (ФОТО)

Објавени се досега невидени фотографии од Георгина Родригез во раните дваесетти години, кои ја откриваат нејзината трансформација на телото.

Пред брзите автомобили, јахти, скап накит и големи куќи, Георгина работела како продавачка во мадридската продавница Гучи каде го запознала тогашниот ас на Реал Мадрид, Кристијано Роналдо.

28-годишната девојка уживала и во излегување со пријателите, како и многумина, особено во раните дваесетти.

Сега, тогашната линија ја заменила со облини, а својата брановидна коса ја трансформирала во многу порамна со прекрасен изглед.

Џорџина во својата документарна серија за Нетфликс признала дека нејзиниот живот се променил на денот кога го запознала Роналдо. Сега таа е една од најидеализираните жени на планетата.

Георгина има над 39 милиони следбеници на Инстаграм и редовно ги радува обожавателите со објави во тоалети кои ја истакнуваат нејзината фигура.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Останати вести од Радио Милева