Радио Милева
Без контрола

„Ќе немам ни за леб“: Наташа Беквалац проговори за бизнисот и вилата која ја издава за 800 евра

„Ќе немам ни за леб“: Наташа Беквалац проговори за бизнисот и вилата која ја издава за 800 евра

Пејачката Наташа Беквалац признава дека и покрај работата и изнајмувањето на прекрасна вила во Ченаи за 800 евра дневно, не успева да заштеди пари.

– Да бидам искрена, трошам толку многу пари што не знам како напредува, се е толку лудо. Што се однесува до летото, два месеци ќе го реновирам станот, а месец и пол ќе бидам со моите ќерки на многу убави дестинации – рекла Наташа, а пејачката открила дали има кутија за „црни денови“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

– Не, не дај Боже да се случи нешто, па буквално нема да имам ни за леб. Мојот однос кон парите не е променет.

– Метафорично да. Кога станува збор за коцкањето, неколку пати го почувствував тој шарм и мислам дека многу лесно, ако го правам тоа континуирано, не можам да излезам од казиното. Не ми се допаѓа како порок, но секогаш вреди да се коцка како забава,вели пејачката.

фото:Инстаграм Наташа Беквалац

Останати вести од Радио Милева