Радио Милева
мајстор за фотошоп

Ким Кардашијан ја „уништија“ поради фотографиите од плажа: „Вистински си професионалец во фотошоп“

Ким Кардашијан ја „уништија“ поради фотографиите од плажа: „Вистински си професионалец во фотошоп“

Најпознатата реалити ѕвезда Ким Кардашијан е позната по својот провокативен изглед, а сега на својот Инстаграм сподели фотографија на која позира во бикини и ги покажа своите облини.

Имено, таа позираше во црно бикини на плажа, а во прв план е нејзиниот задник.

Како и секогаш, таа доби коментари со пофалби за нејзиниот изглед, но некои од фановите ја нападнаа истакнувајќи дека премногу користи фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

„Колку време ти требаше да ја уредиш фотографијата“, „Мора да признаеш дека си ја фотошопирала фотографијата“, „Вистински си професионалец за уредување на фотографии“, „Ова е фотошопирано“, се само некои од коментарите.

фото: принтскрин/јутуб

Останати вести од Радио Милева