Радио Милева
во живо

Ким Кардашијан ја покажа скриената тетоважа посветена на поранешното момче: Сите се прашуваат дали е реално тоа што го направила (фото)

Ким Кардашијан ја покажа скриената тетоважа посветена на поранешното момче: Сите се прашуваат дали е реално тоа што го направила (фото)

Ким Кардашијан ги изненади сите кога на малите екрани ја покажа тетоважата која му ја посветила на своето поранешно момче.
Иако еднаш тетоважата ја поистоветуваше со „ставањето налепница на браникот на Бентли“, Ким Кардашијан направи една на многу скриено место.
Во најновата епизода од семејното реално шоу, таа откри како се истетовирала одвнатре на нејзината долна усна.
Таа го направила знакот на бесконечност во октомври 2021 година, кога го водеше   „Saturday Night Live“.

– Момци, ова не го знаетвте за мене. Моите пријателки  и јас ја направивме истата тетоважа, но тие ја носат на раката. Бев како „О, нема шанси“… – објаснила таа пред фризерот Крис Еплтон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Потоа, таа се присети на нејзината претходна изјава кога откри „цртеж“ направен додека беше опкружена со неколку пријатели и сестрата Клои Кардашијан.

– Конечно ја ставив налепница на Бентли – се пошегува таа, а потоа следеше објаснување како го променила мислењето за тетоважите.
– Така се слави „СНЛ“ Со мала тетоважа во 4 часот и 30 минути наутро – прокоментира таа во старото видео од студиото за тетовирање.
Бидејќи добро го криела, често и самата го заборава.
Меѓутоа, кога ги мие забите со конец, помислува: „Што е ова црно во мојата уста?
Фото: Принтскрин/Инстаграм/Пофимедиа

Останати вести од Радио Милева