Радио Милева

Ким Кардашијан драстично ослабе, а кога ќе и го видите задникот ќе сфатите зошто овој стајлинг е утка!

Ким Кардашијан драстично ослабе, а кога ќе и го видите задникот ќе сфатите зошто овој стајлинг е утка!

Ким Кардаијан Вест со својата појава привлекува внимание каде и да се појави.

Убавото лице и изразените облини први паѓаат во очи кога е таа во прашање. Но она што често се коментира е дека нема секогаш полн погодок кога е стајлингот во прашање.

Старлетата и тоа како ослабела, па се облекла во тесни кафеави хеланки и обична маичка, па баш поради тоа Ким била мета на критики.

Со оглед на тоа дека има цел тим кој се грижи за неа, на никој не му е јасно зошто Ким се решила за оваа комбинација.

Најголемиот шок следел кога Ким се завртела и го покажала задникот, кој изгледа секако, само не секси..

Останати вести од Радио Милева