Радио Милева
задоволна

Кија Коцкар направи естетска корекција: „Ми пречеше подбрадокот“ (фото)

Кија Коцкар направи естетска корекција: „Ми пречеше подбрадокот“ (фото)
фото:кија коцкар/инстаграм

Водителката на ТВ Информер, Кија Коцкар реши да посети приватна клиника и да се подложи на естетски третман.

Кија Коцкар многумина ја фалат како идеална, но сепак решила да оди на клиника и, како што самата објасни на социјалните мрежи, да направи третман за затегнување на кожата на долниот дел од раката. Таа на своите следбеници им покажа како изгледа третманот.

– Еве ме на третман за подбрадокот кој веројатно ме следи. Со години барам од другарка ми Александра да ми најде начин за брадата и еве ми најде нешто што не е инвазивно и не мора да оди под нож. Немам голема брада, но ми пречи и сакам да изгледам природно и убаво. Би го препорачал на сите затоа што веќе ги гледам резултатите. Она што е интересно е што овој третман можат да го прават и мажи и жени – изјави водителката кратко по третманот.

Киа ја стесни брадата на левата и десната страна со ласер, што го покажа на социјалните мрежи, како и слика како изгледа по третманот.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева