Радио Милева
секогаш сакана...

Кија Коцкар шокираше со најновата изјава: “Верна до гроба – да, ама само ако се омажиш три дена пред смрт“! (ФОТО)

Кија Коцкар шокираше со најновата изјава: “Верна до гроба – да, ама само ако се омажиш три дена пред смрт“! (ФОТО)

Пејачката и поранешна ријалити ѕвезда Кристина Кија Коцкар си ја отвори душата и откри дали е заљубена и дали има маж во нејзиниот живот кој и го преокупирал вниманието.

Киа откри дека секогаш е сакана, но дали во моментов има маж со кого е во врска – остана остана тајна.

„Секогаш сум сакана, секогаш имам додворувачи, некој што ми изјавува љубов. И да имав некого, немаше да ви кажам“ – одговори Коцкар, а на прашањето за љубовта до гроба, пејачката шокираше со изјавата:

„Да, верна до гроба, ама само ако се омажиш три дена пред да умреш. Но мислам дека постојат луѓе кои остануваат во срцето, можеби првата љубов. Веројатно постои некој“ – заклучи Кија.


Да потсетиме, Кија Коцкар претходните години по скандалозниот развод со Слоба Радановиќ реши да го држи приватниот и љубовниот живот подалеку од дофат на јавноста.

Фото: Инстаграм принтскрин/kijakockar

Останати вести од Радио Милева