Радио Милева
И се може

Кија Коцкар мокра и секси се сонча во Дубаи: Сите во криза, а таа ужива и се фали со часовник од 15 илјади евра (фото)

Кија Коцкар мокра и секси се сонча во Дубаи: Сите во криза, а таа ужива и се фали со часовник од 15 илјади евра (фото)
фото:кија коцкар/инстаграм ппринтскрин

Пејачката и победничка на „Задруга 1“ Кристина Кија Коцкар моментално е во Дубаи, од каде редовно им покажува на своите обожаватели na Инсатграм како ужива во луксузната дестинација.

Имено, Кија прво се фотографираше во костим за капење додека се сончаше. Во преден план беше извајаното тело и потемнетиот тен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar)

Сепак, покрај одличната фигура на Кија, на многумина им привлече внимание и нешто друго.

фото:кија коцкар/инстаграм ппринтскрин

Тоа е скап „Ролекс“ на раката на Кија. Истиот часовник го носеше на отворањето на втората сезона на „Задруга“, а станува збор за модел чија цена на пазарот во тоа време беше 15.000 евра, пишува Телеграф.рс.

Останати вести од Радио Милева