Радио Милева
еротски игри

Кија Коцкар и Катарина Живковиќ купиле играчки во се*с шоп, па се заиграле и се снимале во хотелската соба!

Кија Коцкар и Катарина Живковиќ купиле играчки во се*с шоп, па се заиграле и се снимале во хотелската соба!

Катарина Живковиќ откри дека таа и Кија Коцкар беа на заедничка турнеја низ САД. Меѓу останатото, пејачките влегле и во еден секс шоп каде купиле „играчки за возрасни“, што подоцна ги испробувале во хотелската соба.

„Кија и јас спиевме во ист  брачен кревет и една ноќ ни беше здосевно па ни падна идеја да се снимаме.
Пред тоа, купивме секси долна облека од тантела, маски и лисици во секс шопот во близина. До душа, купивме  уште неколку играчки, но не би ги откривала баш сите детали.

Разберете нè, веќе долго време бевме сами во Америка, па моравме да си поиграме малку“ – рекла Каќа.

„Купивме долна облека со далечински управувач. Тоа се гаќички со масажери кои ги стимулираат интимните делови на телото во пределот на ерогената зона.

Еден ден малку си игравме, па си ги заменивме далечинските. Јас ги движев гаќичките на Кија, а таа моите. За цело време се снимавме. Беше многу возбудливно“ – ќе рече Катарина.

Останати вести од Радио Милева