Радио Милева
режиран „инцидент“

Кија Коцкар го нокаутираше својот композитор: Тупаница на јахта за Филип Милетиќ (ВИДЕО)

Кија Коцкар го нокаутираше својот композитор: Тупаница на јахта за Филип Милетиќ (ВИДЕО)

Кија Коцкар во моментов престојува на црногорското крајбрежје, каде што навечер настапува, а преку ден  ужива во слободното време со својот авторски тим и бендот.

Таа објави видео од јахтата на која е со композиторот на Филип Милетиќ.

На снимката се гледа како Кија му удира тупаница на Филип, кој потоа паѓа од јахтата во морето.

SLAVIMO 11 MILIONA !!! IZRONI JOS PAR HITOVA @filip_fmplay #nevracamsenastaro #kijakockar

A post shared by K I J A K O C K A R (@kija_kockar__official) on

„Славиме 11 милиони! Изнуркај уште неколку хитови“ – напишала во описот на снимката, мислејќи на песната “Не се враќам на старо” чиј автор е токму Милетиќ, а видеото за истата ја достигна споменатата милионска бројка прегледи на Јутјуб.

Оваа забавна видеоснимка ги насмеа обожавателите на Кија и доби голем број лајкови од нејзините милионски следбеници на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева