Радио Милева
„Има коса на нозете“

Кети Пери ги покажа недепилираните нозе пред светскиот аудиториум (фото)

Кети Пери ги покажа недепилираните нозе пред светскиот аудиториум (фото)
фото: профимедиа

Новопечените мајки имаат свои приоритети, а на пејачката Кети Пери која неодамна стана мајка на ќерката Дејзи Дав не и е преоритет да ги депилира нозете.

Пејчката и членот на жири во Американскиот идол во последната емисија додека разговараше со кандидатка овој интимен детаљ го сподели со јавноста

„Твојот глас е духовно искуство. Ангелски. Како новопечена мајка немам многу време па престанав да ги депилирам нозете. Кога пееше влакната на моите нозе пораснаа за 4 сентриметри“ изјави пејачката.

За да го потврди ова, Кети ги крена нозе, а нејзиниот колега од жирито, Лук Брајан потврди: „Кети Пери има коса на нозете“.

Останати вести од Радио Милева