Радио Милева
Метросексуалец

Кеба се почести со нови веѓи: Ги тетовираше, направи трајна шминка, а сега и ова (фото)

Кеба се почести со нови веѓи: Ги тетовираше, направи трајна шминка, а сега и ова (фото)

Драган Којиќ Кеба отсекогаш бил еден од оние кои се грижеле за изгледот, а никогаш не криел дека вложува многу пари за да изгледа што подобро.

Кеба беше еден од првите припадници на машкиот пол кој призна дека си ги истетовирал веѓите, а потоа отиде чекор понатаму кога станува збор за разубавувањето, па како вистински метросексуалец направи трајна шминка.

Меѓутоа, со текот на времето, тој повеќе не бил задоволен со изгледот на веѓите, па решил да промени нешто во врска со тоа. Така тој неодамна ја направи својата корекција кај позната козметичарка, чии редовни клиенти се Јелена Карлеуша и Ана Николиќ.

Како што пишуваат тамошните медиуми, тоа задоволство го чинело дури 600 евра, но не ги штедел парите за да добие нов облик на веѓите.

фото:ATAImages/Antonio Ahel

Останати вести од Радио Милева