Радио Милева
Авион до авионот

Каубојка на високи потпетици: Карлеуша лета кон „земјата на чудата“ (фото)

Каубојка на високи потпетици: Карлеуша лета кон „земјата на чудата“ (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Јелена Карлеуша патуваше со своите соработници на една дестинација. ЈК не потенцираше каде точно патува и само напиша „земјата на чудата“.

Пред да се качи во авионот, Карлеуша направи провокативна фотографија, како што е ред.
Носеше каубојска шапка и високи потпетици, а во оваа секси комбинција, нејзините долги нозе дојдоа до израз.

„Одам во земјата на чудата“, напиша Карлеуша.

фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

После тоа, Ј.К. се качи во авионот, каде повторно се фотографираше, овој пат во седечка положба.

Од приложеното следбениците коментираа дека таа е вистинска ѕвезда.

Останати вести од Радио Милева