Радио Милева

Катерина Шишмановиќ и Милан Калиниќ одново заедно: После „Све за љубав“ повторно се најдоа, само што тој како да не е истиот човек!

Катерина Шишмановиќ и Милан Калиниќ одново заедно: После „Све за љубав“ повторно се најдоа, само што тој како да не е истиот човек!

Познатата водителска двојка од почетокот на ТВ шоуто „Све за љубав“, згодната и сексапилна  Катарина Шшмановиќ и неодоливиот шармер, актерот Милан Калиниќ повторно се заедно.  Добро познатиот пар, ќе го води шоуто “Кој е на врвот”. За таа прилика обајцата се средија, а калиниќ отиде до таму што го промени и својот или поточно ја бојадиса косата и стана русокос.

Калиниќ кој и онака природно е русокос, дополнително ја осветли својата коса па сега има платинесто бела боја на коса.


Дали „Миланче-Блонд“ ќе му се допадне на аудиториумот, ќе почекаме да ги слушнеме реакциите, а во меѓувреме  погледнете како сега изгледа  Милан Калиниќ!

Останати вести од Радио Милева