Радио Милева
со подготвен одговор

Катарина Живковиќ жестоко ги поткачи старлетите: „Тие не пеат, туку прават нешто друго“

Катарина Живковиќ жестоко ги поткачи старлетите: „Тие не пеат, туку прават нешто друго“

Катарина Живковиќ се појави на роденденската прослава на нејзината колешка и пријателка Александра Младеновиќ во хотел во Белград.

Катарина потоа проговори за актуелните случувања, а на прашањето дали би снимила дует со стерлета, имала подготвен одговор.


– Мислам дека старлетите не пеат, мислам дека старлетите работат нешто друго – се насмеа, а на прашањето што и купи на Александра, пејачката го покажа пликото во рака.

фото:Инстаграм принтскрин/БлицТВ

Останати вести од Радио Милева