Радио Милева
голи улоги

Катарина Радивојевиќ одново разголена и во новата улога: Зоне Замфирова на секс сцени како да е претплатена? (ФОТО)

Катарина Радивојевиќ одново разголена и во новата улога: Зоне Замфирова на секс сцени како да е  претплатена? (ФОТО)

Актерката Катарина Радивојевиќ која во серијата „Нечиста крв“ ја толкува улогата на Цона имаше секси сцени кои ги запалија социјалните мрежи и ги преплавија сите форуми и портали со коментари.

Контроверзната епизода беше емитувана деновиве на РТС, а сите ја забележаа љубовната сцена која актерката ја има во споменатата серија, а кои потсетуваат на сцени од еротски филм.


Имено, Цона, која претставува модерна жена, ќе заведе млад локален учител и без никакво двоумење ќе го одведе во нејзините одаи и таму ќе има сексуален однос со него.

Снимката на Катарина и интимните сцени со младиот учител  масовно се шири на социјалните мрежи каде предизвика бројни коментари.

Но ова не и е прва филмска голотија на актерката, која првите секс сцени ги сними со Стефан Капичиќ за филмот „Чарлстон за Огњенка“ (2008).

Таму Катарина беше исто така прилично експшлицитна кога е споделувањето на интимни нежности пред филмската камера во прашање.

Брутална еротика, дури и на на работ на нешто  „потврдо“ што навлегва во жанрот на една поинаква филмска уметност.

После тоа убавата српска актерка отиде чекор понатаму и се соблече гола во рускиот филм Морфиум (2008), но тоа не беше се…


Таа во улогата на Екатерина Карловна одигра сцени каде пиштол гола клеканата на колена својот партнер страсно орално го задоволува… Сцени кои тешко ќе ви се избришат од сеќавањата.

Фото: Јутјуб и Инстаграм принтскрин/katarinaradivojevic.pravi.fp

Останати вести од Радио Милева