Радио Милева
Од концерт на Инстаграм

Катарина Грујиќ предизвика колективна желба: Однапред бујна, одзади раскошна, а под проѕирниот фустан… фантазија! (ФОТО + ВИДЕО)

Катарина Грујиќ предизвика колективна желба: Однапред бујна, одзади раскошна, а под проѕирниот фустан… фантазија! (ФОТО + ВИДЕО)

Пејачката Катарина Грујиќ деновиве настапувала во Зеница, а присутните останале  без здив кога таа на сцената се појавила во проѕирен фустан!

Судејќи според фотографиите што ги објави на Instagram, раскошната бринета избрала атрактивна тоалета во боја на кожата, со што ја нагласила нејзината совршена линија и покажала колку е секси, но ги открила и своите четири тетоважи.

Однапред бујна, со длабоко деколте, одзади раскошна,во проѕирниот фустан кој буди фантазии, пејачката ги привлекувала погледите на публиката, па како што некои велат, тоа бил многу повеќе концерт за очи отколку за уши! 

Како и да е, таа ја  разгорила имагинацијата на многу мажи до таа мерка, што социјалните мрежи „прочуреа“ откако Катарина ги објави овие фотографии, после кои „колективната желба“… е очигледна!

Hvala ZENICA! ❤️❤️❤️ #koncert Dress by @husocobic

A post shared by K A T A R I N A G R U J I Ć (@katarinagrujic.doll) on

Останати вести од Радио Милева