Радио Милева
Силно поврзани

Катарина Грујиќ е горда на својата сестра Бојана која е јака женска (фото)

Катарина Грујиќ е горда на својата сестра Бојана која е јака женска (фото)
фото:катарина грујиќ/инстаграм принтскрин

Атрактивната пејачка Катарина Грујиќ започна да живее со своето момче, фудбалерот Марко Гобелјиќ, а познато е дека го привлече вниманието на посилниот пол поради нејзиниот изглед уште од самиот почеток на нејзината кариера.

Иако повеќето луѓе знаат дека Катарина има сестра, малкумина виделе како изгледа Бојана, бидејќи ретко се појавува во јавност.

Бојана Грујиќ Мрдак и како може да и парира на Катарина по изглед и убавина, но како и нејзината сестра, Бојана е зафатена.

Таа е омажена и го има синот Лав, со кого Катарина е многу врзана и со кого сака да поминува време.

Катарина е многу блиска со својата сестра и тие се голема поддршка една на друга, па можеме да видиме многу фотографии заедно на профилот на пејачката на Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева