Радио Милева
толку заслужила!?

Катарина Грујиќ доби „подарок“кој ја налути – еве за што се работи (фото)

Катарина Грујиќ доби „подарок“кој ја налути – еве за што се работи (фото)

Катарина Грујиќ неодамна се омажи за фудбалерот Марко Гобејиќ, а на свадбата настана скандал кога обезбедувањето ги турна новинарите, а Катарина почна да им вика.

Пејачката се обиде да се оправда во емисијата „Амиџи шоу“ повторувајќи ги истите работи како и досега, а пред тоа откри каков „подарок“ добила за венчавката.

– Имаше празен коверт. Добивме коверти од 2, 3.000 евра, но беа непотпишани, па не знаеме кој го подарил . А едно плико беше празно – рече Грујиќ, а на шеговитата изјава на водителот дали е плик на Гучи, Каќа мртва сериозна рече:

– Бел, обичен плик.

Фото:Принтскрин/katarinagrujic.doll/RTV Pink

Останати вести од Радио Милева