Радио Милева
Реткост за неа

Каролина со ултра длабоко деколте прати поздрав од летниот одмор во Италија со сопругот (фото)

Каролина со ултра длабоко деколте прати поздрав од летниот одмор во Италија со сопругот (фото)

Каролина Гочева и нејзиниот сопруг Михаил, како и секоја година откако се заедно, така и оваа, решија да патуваат не некоја атрактивна летна дестинација, овој пат тоа беше во Италија, односно во Апулија или делот познат и како „петата на апенинската чизма“.

Нашата пејачка не е од оние што сакаат постојано да бидат во фокус со детали од приватнста, па од неа изненадување за следбениците на социјалните мрежи е кога ќе сподели нешто од нејзиното секојдневие.

Романтичниот одмор во Италија со сопругот се случил во месец јули, како што напиша во описот на фотографиите и видеата, но таа сега реши да ги објави и означи дека ова е само првиот дел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

На првата каде носи летен макси фустан, во преден план е длабокото деколте кое не е баш во нејзин стил, но Каролина изгледа доста сексапилно и женствено.

Останатиот дел се видеа од нивните летни авантуристички истражувања во областа, а што следно ќе покаже, останува да видиме…

фото:Инстаграм/Каролина Гочева

Останати вести од Радио Милева