Радио Милева
Како манекенка

Каролина Гочева во црно мини фустанче е ултра секси, а сите зумираат во нејзините долги нозе (фото)

Каролина Гочева во црно мини фустанче е ултра секси, а сите зумираат во нејзините долги нозе (фото)
фото:каролина гочева/инстаграм/принтскрин

Секоја жена во својот плакар треба да има црн фустан кој ќе и прилега на нејзината конституција, а во него ќе се чувствува пријатно, секси и самоуверено.

Позната македонска пејачка Каролина Гочева добро знае кој е вистинскиот модел на „малиот“ црн фустан кој совршено стои на неа.

Бог ја дарил со таква маркантност што ретко кое око не би било љубопитно да и „фрли“ барем еден поглед, кој пак сигурно ќе се задржи подолго.

Кога жената е полна со самодоверба, тогаш тоа е евидентно – баш како кај Каролина, која плени со својата харизма, појава и божествен глас.

 

View this post on Instagram

 

Прв ден снимање-завршено! #newvideo #comingsoon 🌼🌸🌺 фото @dadar_alex

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Нема маж кој не сака да гледа убава жена, а нема ниту жена која не сака да има вакви нозе за насловна страница, кои се заштитен знак на Каролина.

 

View this post on Instagram

 

Ходник полн спомени 🎶

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

По илјадниците лајкови и низата коментари, веруваме ќе се сложите дека Каролина е македонското девојче од музичката сцена со нозе на манекенка.

Останати вести од Радио Милева