Радио Милева
секси пози во „постела од рози“

Каролина е како нагазна мина: Само еден поглед на разголената интима на српската старлета и нема да ви остане многу што да бирате… сигурно ќе „експлодирате“ (ФОТО)

Каролина е како нагазна мина: Само еден поглед на разголената интима на српската старлета и нема да ви остане многу што да бирате… сигурно ќе „експлодирате“ (ФОТО)

Атрактивната и провокативна српска старлета и модел Каролина одново ја сподели својата интима на Инстаграм. Овој пат во уште една ултрапровокативна еротска фотосесија направена за „Денот на вљубените“ во која русокосата убавица дала се од себе да го покаже најдоброто на себе.

И бујниот телесен раскош огледан во гигантските силиконски гради, долгите нозе и извајаната задница, но и провокативната и заводлива долна облека.

Распиштолена во различни пози во „постела од рози“,  Каролина е како нагазна мина… Само еден поглед на разголената интима на српската старлета и нема да ви остане многу што да бирате… сигурно ќе „експлодирате“! Од возбуда се разбира, зашто секспилната убавица е толку привлечна што за миг ја бранува фантазијата, потикнувајќи го вошебниот танц на сетилата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAROLINA🐱 (@venuss_in_scorpio)

Атрактивниот модел и сопственичка на „Онли фанс“ страница за миг со мислите ќе ве воведе во светот на бајките за возрасни, каде многу нешта се дозволени… Се разбира, само ако имате доволно за да си го овозможите пристапот до неа и нејзините горливи пози.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAROLINA🐱 (@venuss_in_scorpio)

А, Каролина во бела комбинација од свила и тантела ве кани во нејзината постела или на заедничка панорама низ прозорецот да уживате во нејзината убавина и убавинита на  српската престолнина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAROLINA🐱 (@venuss_in_scorpio)

Ако пак повеќе сте љубител на црната боја и тука русокоста убавица е сосема уникатна и своја. Стриптизот пред огледалото можете заедно да го споделите… Погледнете како Каролина ве повикува… Ваше е само да се осмелите!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CAROLINA🐱 (@venuss_in_scorpio)

Фото: Инстаграм принтскрин/venuss_in_scorpio

Останати вести од Радио Милева