Радио Милева
„распиштолена до даска“...

Карлеуша во Турција на море, како пуштена од ланец: Пејачката секој ден привлекува внимание во се’ поразголено издание (ФОТО)

Карлеуша во Турција на море, како пуштена од ланец: Пејачката секој ден привлекува внимание во се’ поразголено издание (ФОТО)

Јелена Карлеуша замина на одмор во Турција со ќерките, од каде објавува провокативни фотографии кои откриваат речиси се.

Откако го официјализираше разводот со сопругот Душко, русокосата како да е пуштена од ланец. Голотијата што секојдневно ја споделува од ден во ден станува се поизразена.

По каубојскиот бикини еротски имиџ, Карлеуша од море почести со нова тура провокативни кадри и фотографии на Инстаграм.

И овој пат таа се фотографирала во бикини кои до душа не се толку брутални како претходните, на кои само една „цртичка“ и ја покриваше нејзината… интима, но сепак доволно провокативни, за пејачката да го залепи вашиот поглед за најзиниот најнов разголен изглед.

Карлеуша одново се соблече само во поразличен модел минијатурно тиркизно бикини, а внимателно избраниот костим за капење е исто така толку мал, што едвај ја покрива интимната регија.

Скандалозната убавица отиде и чекор понатаму за да покаже колку може да биде смела, па во стилот на Памела, сподели уште една жешка фотка во едноделен црвен секси костим за капење, како спасителка на плажата.

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева