Радио Милева
отворен(а) од сите страни...

Карлеуша во најпровокативен фустан кој го имате видено досега ги „истури“ градите (ФОТО)

Карлеуша во најпровокативен фустан кој го имате видено досега ги „истури“ градите (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно продолжува да биде контраверзна и се*си а со тоа да го привлекува вниманието врз себе.

Овој пат пејачката на својот Инстаграм профил објави фотки од отворен секси портокалов фустан, од кој „дува провев“ од сите страни, со кои повторно ги запали социјалните мрежи.

Она што го привлече цело внимание е ова парче облека кое е креација на старлетата и инстаграм ѕвездата Деми Роуз, а во он-лајн продажба чини 20 евра.

На постот Карлеуша додаде:

„Сите жени се убави без разлика на бројот на фустан кој го носат“.

И веројатно е во право… Само што на сите исто не им прилега, и не изгледаат така секси во него ниту како креаторката на овој модел, ниту  како Карлеуша!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Радио Милева