Радио Милева
бурна зимска ноќ...

Карлеуша со „жежок“ настап на Копаоник: Мрежа, танга, голи гради и голема задница, за уште еден „валкан танц“ на русокосата убавица (ФОТО+ВИДЕО)

Карлеуша со „жежок“ настап на Копаоник: Мрежа, танга, голи гради и голема задница, за уште еден „валкан танц“ на русокосата убавица (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша имаше настап во ноќен клуб во еден познат хотел на Копаоник, каде и официјално започна скијачката сезона.

И овој пат белградската поп-фолк дива  ја доведе атмосферата до усвитеност, а клубот беше преполн, „да нема игла каде да падне“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Публиката цело време пееше заедно со неа до крајот на вечерта, не симнувајќи ги „влажните погледи“ од нејзините бујни атрибути, како ниту од оние на нејзините придружни танчарки.

 

Иако надвор температурата беше во минус, тоа не ја спречи Јелена да го покаже своето расно тело, а стајлингот што го избра уште еднаш го истакна нејзиниот „буен“ телесен раскош.

Русокосата на сцената се појави во високо црни чизми над колена, во мрежесто садо-мазо секси издание низ кое се проѕираа гигантските гради, додека минијатурна танга на бодито едвај ја криеше интимата однапред и нејзината голема задница, со која провокативно вртеше и заводливо нишаше со колковите додека танцуваше.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Зимска ноќ за паметење и бурни сништа на машката публика по „валканиот“ танц и уште еден „жежок настап“  на русокосата убавица!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева