Радио Милева
ненаситна...

Карлеуша се вози со кренати нозе: Со набрекнати брадавици и раширено меѓуножје се провозе со кабриолетот и го шокираше светот (ФОТО)

Карлеуша се вози со кренати нозе: Со набрекнати брадавици и раширено меѓуножје се провозе со кабриолетот и го шокираше светот (ФОТО)

Јелена Карлеуша уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со нова „тренди“ комбинација,  совршена линија, како и со провокативно видео со кое на начинот како се вози во кабриолетот го шокираше светот!

Русокосата на споменатата социјална мрежа објави ново клипче од својата кабрио – прошетка на кое позира во неонски зелен  фустан со високи шлицеви и длабоки деколтеа, каде до израз дојде нејзиниот исончан тен, но и уште нешто што го одбележа изминатиот ден.

Имено, додека се возела во колата, таа ја крена ногата на таблата со инструменти  во луксузниот автомобил, а нејзините гради едвај останаа на своето место, бидејќи отворите  на фустанот има насекаде.

Во еден момент додека пејачката така возејќи го „луфтираше меѓуножјето“  брадавиците речиси и излегоа од немирните гради, зашто гигантските силиконки немашре што гаи држи, бидејќи градник на ваков фустан не оди.

Впрочем, видеото на „белградската мала од скандала“ колку е откачена, динамитна и ненаситна по нова возбуда, зборува многу подобро од било каква најава:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева