Радио Милева
Заерем и треба облека?

Карлеуша се прошета низ Дубаи речиси гола: Се поставува прашањето, зошто всушност носи крпчиња на себе кога веќе се’ е видено? (фото)

Карлеуша се прошета низ Дубаи речиси гола: Се поставува прашањето, зошто всушност носи крпчиња на себе кога веќе се’ е видено? (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша со своето издание успеа да го засени сиот луксуз на Дубаи.

Пејачката пред неколку дена отпатува во потоплите краишта, а како и секогаш со следбениците на Инстаграм споделила како го поминува времето.

Најпрво покажа дел од луксузното сместување, но се пофали и со својата завидна фигура во бикини, која секако многумина ги испоти на и онака топлото време.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Јелена позираше во проѕирен фустан целиот во кристали, но речиси никој не остава рамнодушен кога виде дека таа не носи долна облека, односно градник, додека тангата е само една врвка.

Пејачката не се штедела кога станува збор за стајлингот, па на него потрошила значителна сума на пари.

Имено, цената на очилата е околу 1.300 евра, додека ланчето е 2.100 евра, обетките 1.300, а чантата „Прада“ со кристали е вртоглави 2.200 евра.

Карлеуша позираше на терасата од луксузниот хотел, а нејзините атрибути во овој аутфит дојдоа до израз, па коментарите се нижат од минута во минута, но се постави и прашањето дали на Карлеуша воопшто и е потребна облека, бидејќи таа веќе нема што да открива, се’ е видено.

Останати вести од Радио Милева