Радио Милева
се сонча и позира

Карлеуша речиси гола во нејзиниот двор ја разгоре фантазијата на многумина (фото)

Карлеуша речиси гола во нејзиниот двор ја разгоре фантазијата на многумина (фото)

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша ги почести своите следбеници со ново жешко издание и повторно ја разгоре фантазијата на многумина.

Карлеуша уживаше во сончевиот ден опуштајќи се во својот двор, во мало бикини кое ги истакнува нејзините атрибути и  едвај нешто покриваше, а само еден незгоден потег би открил премногу.

Флуоресцентниот зелен топ ги држеше нејзините силиконски гради, но многумина го забележаа тенкиот струк на пејачката и коментираа дека Јелена е дефинитивно послаба од било кога.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

„Ти си бомба“, „Гориш како изгледаш“, „Жешка“, „Супер си“, „Јелена, очи ќе ми испаднат“, „Жено, креваш стандарди“, „Лудило“, се само некои од коментарите.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/karleusastar

Останати вести од Радио Милева