Радио Милева
еротска разгледница од Дубаи

Карлеуша речиси гола на плажа, со широко раширени нозе како во порно поза (ФОТО)

Карлеуша речиси гола на плажа, со широко раширени нозе како во порно поза (ФОТО)

Иако најави дека напорно ќе работи на новиот албум, па божем заради тоа и се повлече од жирито на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша сепак одвои време да ужива на топла, луксузна дестинација.

Пејачката отпатува во Дубаи и судејќи по нејзините најнови објави на Инстаграм, без грам срам се соблече во бикини кои речиси ништо и не покриваат, а многу тоа откриваат па се појави на една од песочните плажи во Емиратите.

Русокосата  веднаш ги почести своите следбеници со голи кадри на кои никој не остана имун, особено мажите кои гледајќи ги позите останаа како „исцеден лимун“!

Пејачката моментално ги „блокираше“  социјалните мрежи кои се „усвитија“ од фотографиите на кои „белградската мала од скандала“ се тркала по песокот во танга…

Веднаш потоа ја надополни возбудата и со видео од работ на стаклениот базен, во кое  русокосата на мажите им приреди „вистински празник“, откако го покажа големиот овален задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Видеото за само 20 минути го погледнале 70.000 луѓе, а нејзините следбеници се согласиле дека изгледа брутално секси, побрутално од било кога. Чиста еротика среде пустинската егзотика!

Сепак, најголемо внимание привлекоа фотографиите на кои позира додека се шета по плажата во „предна танга бикини“, расфрлајќи се со своите гигантски облини.

И конечно, телесниот раскош, но и сета нејзина дрскост до ниво на перверзија, доаѓа до израз на последната фотографија. На неа Карлеуша речиси гола, со широко раширени нозе, во еротска поза со максимална доза на еротски набој… Целата телесна дарба и естетска надоградба, сервирани како на тацна.

Ваше е само да бирате во каков поглед ќе уживате. Во лицето и косата, гигантските силиконски гради или во ширината на „долината на желбите“ на русокосата?!

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева