Радио Милева
танга напред, танга одзади...

Карлеуша разголена во базенот ќе ве остави „надвор од умот“: „И понатаму сум најдобрата мачка… во универзумот“! (ФОТО)

Карлеуша разголена во базенот ќе ве остави „надвор од умот“: „И понатаму сум најдобрата мачка… во универзумот“! (ФОТО)

Јелена Карлеуша е секој ден тука да не изненади и воодушеви со својата појава, најчесто огледана во нова доза голотија . Без разлика дали се работи за нејзините изјави или нејзиниот стајлинг, таа знае што да направи за да се зборува за неа.

Сончевите денови русокосата ги искористи на најдобар можен начин: да ужива покрај базенот во својот двор, а бидејќи температурите се блиску до триесеттата поделба, ја искористила можноста и да ја проба водата, патем правејќи најава за својот следен настап.

Она што сите го коментираа е нејзиниот минималистички костим за капење кој открива речиси се’.Ултра мини-бикини во кои белградската „мала од скандала“ уште еднаш без комплекси потсетува колку е згодна, привлечна, пожелна , секси…

Или што би рекла самата со фотографиите и клипот оставјќи ги своите обожаватели и следбеници „надвор од умот“: „Само да ве потсетам, дека и понатаму сум најдобрата мачка… во универзумот“!

Костими за капење во форма на морска ѕвезда со тенки врвки едвај ги задржуваат бујните силиконски сифоони  на Јелена, а тенката танга и однапред и одзади дури и го надминува она што ги покрива гигантските гради.

Лижавчето в уста кое така провокативно и заводливо може да го лиже само таа,  само ја дополнително ја надополнува возбудата и го зголемува еротскиот набој со кој русокосата ја доловува сликата за себе, својот стил  и  неодоливиот сексапил.


Впрочем она што ќе го облече Карлеуша, не може да го носи секоја „шуша“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева