Радио Милева
еротска екстаза

Карлеуша разголена на глисер: Русокосата е како времето – пеколно жешка, опасна по живот и… во портокалова фаза! (ФОТО)

Карлеуша разголена на глисер: Русокосата е како времето – пеколно жешка, опасна по живот и… во портокалова фаза! (ФОТО)

Откако ја шокираше јавноста со последната објава во „најмалото бикини на светот“, Јелена Крлеуша веќе следниот ден им приреди ново изненадување на своите обожаватели и следбеници, но и на сите што ги „листаат“ нејзините профили на социјалните мрежи.

Овој пат русокосата во ново еротско издание, одново го предизвика медиумското внимание. Атрактивната српска поп-фолк дива не е жива ако не започне уште еден нов ден со нова провокациј и овој пат од истата локација – туркото крајбрежје каде што и покрај пожарите се’ уште летува и продолжува да распаметува со својата голотија.

И во новото еротско издание сето внимание кон Карлеуша одново насочено на исто место: Нејзиното стројно тело, рамната снага и бујните атрибути: гигантските силиконски гради, широката карлица и огромната овална задница на расната убавица!

Само што овој пат копното и песочниот брег белградската „мала од скандала“ го замнеила со морската шир, каде го споделила сиот свој сексапил на глисер, кој во неа лежи како бисер во школка!

А кога Карлеуша ќе се разголи, многумина главата ќе ги здоболи… Најмногу оние, вистинските мажи од раскошната глетка во која русокосата „тетка“ овој пат е како времето: Пеколно жешка, опасна по живот и… во портокалова фаза! За комплетна летна, еротска екстаза!

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева