Радио Милева
„прелепена“ задница

Карлеуша пееше со фластер на задникот: Пејачката некој ја гризнал, сама си го одра га*ето или само има мозолче на незгодно место? (ВИДЕО)

Карлеуша пееше со фластер на задникот: Пејачката некој ја гризнал, сама си го одра га*ето или само има мозолче на незгодно место? (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ги загрижи своите фанови откако на настап се појави со залепен фластер на задникот под мрежестите хулахопки.

Популарната пејачка секојдневно ги шокира своите следбеници и фанови со провокативните изданија, но овој пат помалку и ги загрижи.

И додека сите гледаа во нејзината несекојдневна зелено-флуоресцентна комбинација, дел од фановите забележаа дека пејачката има залепено фластер на задникот.

Ден – два претходно, Карлеуша се сликаше разголена, легната на скалите на семејната вила со качулка преку глава низ која и се гледаат само очите, со имиџ на секси нинџа, па можеби при снимањето си го одрала га*ето?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Или пејачката само има мозолче на незгодно место, па морала да го прекрие со фластер?

До душа некои тврдат дека не е ниту едното ниту другото, туку рускосата на големата овална задница носи „тазе жиг“ од нечија машка вилица, односно во моментите на наплив на страсти со љубовникот, тој ја гризнал за задникот?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Што е точно од сето ова и дали е воопшто нешто од тоа е во прашање, пејачката засега „одговори“ со „симболичен гест“ и молчење!

Фото: Инстаграм принтскин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева