Радио Милева
гори од сексапил

Карлеуша на настап во Дубаи: Богатите гости и шеици со својот еротско-танчерски перформанс ги фрли во транс, па по настапот на балканската убавица, останаа со падната вилица (ВИДЕО)

Карлеуша на настап во Дубаи: Богатите гости и шеици со својот еротско-танчерски перформанс ги фрли во транс, па по настапот на балканската убавица, останаа со падната вилица (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша  со својот невиден спектакл влезе во историјата на најголемиот клуб на светот на вода „Float“ во Дубаи, воодушевувајќи ги сите со својот перформанс. Тамошните медиуми ја опишаа како една од најголемите музички ѕвезди во Источна Европа, а таа со својот провокативен настап ја оправда оваа титула.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

По спектакуларниот настап во Дубаи ги покажа модринките од како што напишала, 100% тешката работа, кои ги заработила од тесниот костим во кој никого не остави рамнодушен.

Најмалку богатите гости и шеици, кои со својот еротско-танчерски перформанс ги фрли во транс, па по настапот на  балканската убавица тие останаа со падната вилица.  А како и не би, кога русокосата  ги збудале со своите еротски движења на сцената во кои го сподели сиот свој телесен раскош. Од бујната силконска предница, до гигантската заоблена задница, долгите нозе и речиси голото меѓуножје. И таа и девојките од нејзината танчарска група со секое движење исполнето со еротски набој, но со стил, гореа од сексапил!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

По успешниот концерт, ден за одмор и полнење на батериите на плажа, од каде своите следбеници „белградската мала од скандала“ одново ги почести со нова „пикантна“ фотографија на која речиси се’ покажа.

Карлеуша позираше со ширум раширени нозе во едноделен костим за капење во толку пpoвокативно издание, во кое сакале или не, на критичните делови на меѓуножјето ви се фокусира целото внимание.

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева