Радио Милева
естрадна еротика

Карлеуша на настап со нов секси аутфит: Пејачката со еротски танц на бината ја дразнеше публиката (ВИДЕО)

Карлеуша на настап со нов секси аутфит: Пејачката со еротски танц на бината ја дразнеше публиката (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша беше навистина дарежлива кон својата публика на последниот викенд  настап во Германија.Деталите за овој настан пејачката ги сподели на својот Инстаграм профил.

Публиката со ентузијазам ја слушаше изведбата на хитовите  на поп-фолк дивата, но посебно внимание привлече многу провокативната облека на пејачката.

Карлеуша носеше необични парчиња облека. Таа се појави во чевли со  вртоглаво високи потпетици со светки, црни хулахопки кои ги откриваа сите нејзини облини, ПВЦ корсет, темни очила и качулка на главата.

Со својот стајлинг повторно го направи она што го прави најдобро – ја шокираше публиката.

Особено задоволни и возбудени беа мажите кои не ги симнуваа погледите од бујните разголени облини на русокосата, која ги дразнеше со својот еротски танц на бината.

Особено среќни беа оние во првите редови кои можеа одблизу и да ја видат и да ја пипнат пејачката која широко им ја развлече насмевката од задоволство.

Патем, Карлеуша вообичаено  предизвика лавина реакции на социјалните мрежи споделувајќи ги фотографиите и клипчињата од нејзината естрадна  еротика на сцената.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева