Радио Милева
поглед - „да се смрзнеш“ и на сонце...

Карлеуша мами погледи и во Дубаи: Пејачката покажа дека е прва класа, со панорама меѓу нозе од хотелската тераса! (ФОТО)

Карлеуша мами погледи и во Дубаи: Пејачката покажа дека е прва класа, со панорама меѓу нозе од хотелската тераса! (ФОТО)

По турболентниот  период, Јелена Карлеуша реши да се тргне малку настрана од вревата и да замине на кус одмор.

Изборот падна на Дубаи, од каде пејачката сподели неколку фотографии од плажа.

Карлеуша како сирена на жешкиот арапски песок остави блесок во видното поле на присутните, маѓепсувајќи го погледот на околината со својот телесен раскош.

Прошетка покрај  плажата со Ламборџини, а на плажа  Карлеуша во ултра мини бикини во разни комбинации и пози…

Особено впечатлива панорамата на Дубаи од хотелската тераса, ама кој да гледа во палмите на брегот и  во високите зданија во далечина, кога Карлеуша од поблизу нуди многу поголема убавина…

Примамлив призор од која погледот сам паѓа малку подолу. Глетка која  повеќе од доволно открива, таму, каде што виолетовото крпче едвај нешто покрива! Панорама меѓу нозе од хотелската тераса, уште еден доказ дека Карлеуша е прва класа!

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева