Радио Милева
силикони во сенка

Карлеуша излезе топлес на тераса: „Популарна“ одзади додека гола однапред се сончаше на хотелскиот балкон во Дубаи (ВИДЕО)

Карлеуша излезе топлес на тераса: „Популарна“ одзади додека гола однапред се сончаше на хотелскиот балкон во Дубаи (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша ужива на семеен одмор со своите ќерки Атина и Ника во луксузот на Дубаи. Популарната пејачка, која е многу активна на Инстаграм, најпрвин секојдневно споделуваше скокотливи фотографии од плажа за своите следбеници.

Потоа русокосата откри како изгледа нејзината авантура во пустината, јавањето и бакнеж со камилата, за време на прошетката по пустинскиот песок.

Карлеуша реши да покаже како изгледа ноќно излегување во егзотичните Емирати, но во многу интересна комбинација на облека што ја одбра за таа пригода.

Имено, пејачката позираше во мини фустан со интересен дизајн: се состои од корсет кој има еден долг ракав, и го нагласува тесниот струк,  со длабоко деколте, но е толку многу краток, што на Карлеуша и ѕирка  „депилираната круша“ преку гаќичките. Пејачката овој стајлинг го комбинирала со бела чанта и проѕирни чевли.

По ноќниот провод, Карлеуша утрото го дочека во свој фазон, разголена на хотелскиот балкон.

Пејачката излезе топлес на тераса за да ги впие првите утрински сончеви зраци, кога жештината е некако и поднослива, зашто подоцна станува пеколно жешко… Исто како и таа, кога така напучена, потпрена на балконскиот гелендер ја покажа големата обла задница и на неа натписот  колку е по неа „позната“  русокосата убавица.

Но за сето време Крлеуша всушност од половина нагоре беше гола и тоа свртена со лицето кон дворот и хотелскиот парк, каде луѓето се шетаат и одат кон ресторанот или базенот на кои со само еден фрлен поглед нагоре, Карлеуша им го разубаве денот. Зашто таква предница со две „силиконски убавици“ со набрекнати брадавици што висат од балкон фаќајќи темен тен, е призор што кај Арапите и не се гледа баш секој ден.

Впрочем ако неможете однапред, погледнете ја нејзината сенка во видеото за нештата да ви станат појасни…

Како што ви сугерира и самата Карлеуша, која ја обожува својата… сенка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Радио Милева