Радио Милева
Порно „гранд“...

Карлеуша и беше ментор, а таа е прогласена за учесничка со „најексплицитен стајлинг“ во “Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Карлеуша и беше ментор, а таа е прогласена за учесничка со „најексплицитен стајлинг“ во “Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Кога станува збор за музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, покрај вокалните способности, натпреварувачите често го привлекуваат вниманието и со своите специфични стајлинзи и модни комбинации, а токму таков беше случајот и со тогашната натпреварувачка, што предизвика целосен хаос на социјалните мрежи.

Дури и Јелена Карлеуша, која беше ментор на Надица Вермезовиќ, натпреварувачката која е прогласена за учесничка  со „најексплицитен стајлинг“ во шоуто, испрати предупредување.

„Слушај, слушаје се себе си и биди мирна“ – рече Јелена додека Надица Вермезовиќ се појавуваше на сцената.

Надица привлече големо внимание со својата појава на сцената, откако се излезе во цигла црвено, светкаво боди, длабоко врежано однапред во нејзиното меѓуножје, што веднаш предизвика бурни реакции на Твитер.

„Како оноа, храниш дете, го воспитуваш, а тоа доаѓа во „Ѕвездите на Гранд“ да ја покажат пи**ата“ – е најдуховитиот опис на лутите Твитерџии.

 

Потоа следеа многу негативни коментари како: „Има ли татко?“, „разбирливо, ментор и е Карлеуша“, „Порно Гранд“… и слично.

Останати вести од Радио Милева