Радио Милева
згодни риби

Карлеуша, Цеца, Кија, Маја, Анастасија, Марина или Дара…..која од познатите дами изгледа најдобро во бикини (фото)

Карлеуша, Цеца, Кија, Маја, Анастасија, Марина или Дара…..која од познатите дами изгледа најдобро во бикини (фото)

Летото и летните одмори се во полн ек, а познатите како да чекаа да дојде лето за да заминат некаде на одмор и да уживаат покрај плажа.

На нивните профили на социјалните мрежи може да се најде по некоја фотографија на која позираат разголени во бикини истакнувајќи ги своите облини, згодни тела, а нивните атрибути се во прв план.

Јелена Карлеуша  многу често знае да објави провокативни фотографии, а објавата на која позира во минијатурно бикини предизвика многу реакции. Но, тоа е ни чудно кога станува збор за неа.

Цеца Ражнатовиќ неколку дена се одмара во Црна Гора. Иако нема навика да објавува разголени фотографии, овојпат ги изненади фановите кога објави видео на кое лежи на лежелка со малку облека на себе односно во костум за капење.

Анастастија Ражнатовиќ воодушеви со фотографијата на која е во зелено бикини и го покажа своето згодно тело.

И Кија Коцкар покажа како изгледа во летно издание.

Ѕвездата на ова годинешната сезона на „Задруга“, Маја Маринковиќ исто така ги израдува фановите со објава во бикини.

Пејачката Марина Вишковиќ исто така позираше од плажа, па ги собра сите позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Пејачката Дара Бубамара со провокативните фотографии од одмор ја разбуди машката фантазија, па пејачката изгледа како бомба додека позира во бикини.

Kojа од нив изгледа најдобро во бикини?

фото: Ата имиџис/ дамир дервишагиќ/ана паунковиќ/принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева