Радио Милева
еротска грофица

Карлеуша не замина во Катар, ама затоа провоцира од Дубаи како „секси вампирка“: „Каде би го забил глоговиот колец“? (ФОТО)

Карлеуша не замина во Катар, ама затоа провоцира од Дубаи како „секси вампирка“: „Каде би го забил глоговиот колец“? (ФОТО)

Поп-фолк дивата Јелена Карлеуша отпатува на една од нејзините омилени дестинации – Дубаи, од каде се огласи и веднаш ги почести следбениците на Инстаграм со кадри од плажата.

Јелена се соблече во минијатурно црно бикини и го снимаше секој дел од својата телесна убавина.

Разбирливо, градите како и обично ги снимаше одблизу, па одново предизвика воздишки, особено  кај нејзините машки следбеници.

Покрај вообичаените фотошоп филтри, особено интересен е фото-ефектот кој го користела брутално провокативната русокоса на жешкиот песок, со кој Карлеуша изгледаше како „секси вампирка“. Како еротска грофица која за разлика од грофот на темнината – Дракула, не се плаши од сончевата светлина!

Оттаму и коментарите во кои има половина шега, ама и многу вистина: Ако си вистински маж, каде би (и) го забил „глоговиот колец на грофицата“?

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева