Радио Милева
повторно заљубена?

Kaнје Вест е минато: Ова е новото момче на Ким Кардашијан кое е помладо од неа 14 години

Kaнје Вест е минато: Ова е новото момче на Ким Кардашијан кое е помладо од неа 14 години

Канје Вест е минато, Ким Кардашијан има ново момче кое е многу помладо од неа.

Имено, станува збор за комичарот и актерот Пит Дејвидсон кој е 14 години помлад од старлетата.

Ким и Пит се фотографирани како заедно, фатени за рака се шетаат, а Ким била насмеана и расположена додека папараците ја фотографирале.

Парот бил уловен во близина на вилата на мајката на Ким во Калифорнија каде што заедно одмарале, а тоа ги покрена шпекулациите дека постои нешто посериозно од обична романса.

Новото момче на Ким има 28 години и е познат по емисијата “Saturday night live”.

фото: профмиедиа/инстаграм/Janet Gough/Press Association/PIXSELL

Останати вести од Радио Милева