Радио Милева
„Се' на тацна“

Кандал Џенер се сонча целосно гола, а фотографијата е чиста пергерзија (фото)

Кандал Џенер се сонча целосно гола, а фотографијата е чиста пергерзија (фото)

Кендал Џенер објави една од нејзините најпровокативни фотографии. Сосема сме сигурни дека е доволно да кажеме дека овој пат моделот носи само капа.

Доволно за неа, и за 6,8 милиони лајкови на нејзиниот Инстаграм профил. Не смееме да го занемариме фактот дека на овој момент му претходеше раскинувањето на Кендал Џенер со кошаркарот Девин Букер, па оттука и коментарите:

„Од каде знаеш дека некој раскинал со дечко без воопшто да ти каже“, Добро, јасно ни е дека сега раскинавте со дечко ти “,” Кој ти кажа да го објавиш ова и зошто? Па, сите ќе го гледаат ова “,” Ова е класичен пост по пауза “.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Тие коментираат дека ова е класичен „очајнички“ потег по емотивен крах. Можеби има вистина во тоа, но секој има право да објавува што сака, без разлика дали е во врска или не, а Инстаграм, како што можеме да видиме, е многу флексибилен по тоа прашање.

Кендал Џенер го има најмистериозниот љубовен живот од сите членови на кланот Кардашијан – Џенер.

Најмногу се забавувала со кошаркари, а сите врски и траеле кратко.

фото:Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева