Вистаграм

Какви модели на бикини носат славните дами со раскошни облини?

Какви модели на бикини носат славните дами со раскошни облини?

Женските облини се сметаат за нивен најдобар адут. Некои модели на костими за капење навистина можат да ги покажат во вистинско светло, а погледнете како ги носат некои од дамите на светот.

Кели Брук
Една од најубавите жени на планетата и понатаму може да се пофали со својата фигура. Кели Брук гордо ги носи своите облини, а со нив и златниот бикини модел.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kelly Brook (@iamkb)

Деми Ловато
Храбар, едноставен и привлечен – овие зборови би можеле да го опишат едноделениот костим за капење кој го носи познатата пејачка.

Деми Ловато
Храбар, едноставен и привлечен – овие зборови би можеле да го опишат едноделениот костим за капење кој го носи познатата пејачка.

Зита Вас
Оваа унгарска манекенка и актерка е вистински пример за природни женски облини. Без разлика дали е облечена во едноделен костим за капење или бикини, таа изгледа неверојатно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

Ријана
Ниту милијардерката Ријана не остана незабележана кога е во прашање ова „натпреварување“, а нејзиното жолто бикини со дезен секогаш ќе биде во тренд.

извор:точка.мк