Радио Милева
како да е на 220 волти...

Каква Теа Таировиќ, каква Карлеуша, како Ивана Кнол ниту една „не меша“: Хрватската убавица е ретка сорта, „меша“ како миксер за торта!

Каква Теа Таировиќ, каква Карлеуша, како Ивана Кнол ниту една „не меша“: Хрватската убавица е ретка сорта, „меша“ како миксер за торта!

Поранешната „Мис на Хрватска“ – Ивана Кнол се здоби со сериозна популарност за време на Мундијалот, појавувајќи се на стадионите на секој натпревар во  различни провокативни изданија.

Примамливата убавица продолжува да ги радува свите фанови со жешките фотографии кои ги прикачува на својот Инстаграм.

На една од последните жешки фотографии расната Ивана решила да покаже и малку повеќе од вообичаеното. Морската шир и песочниот брег на Мајами  каде убавицата престојува се како создадени на нова жешка фотосесија.

Се разбира, Ивана не пропушта да го пласира најдоброто од себе…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Долгите нозе и големата обла задница како главни атрибути на хрватската убавица и овој пат во преден план на скокотливите кадри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Она што возбудата ја засили доведувајќи ја речиси до максимум е нејзината одлука да оди чекор понатаму, предизвикувајќи кај нејзините обожаватели и следбеници „сладок стрес“, откако Ивана реши да се соблече топлес!

Но, она што беше вистинско изненадување по ваквиот „сладок стрес“ и уште посладок деликатес, беше вклипот кој расната хрватска мисица го сподели за своите фанови. А на него Ивана Кнол на чудна музика „меша“ со својата голема обла задница, бетер од ориентална танчарка.

Каква Теа Таировиќ, каква Карлеуша… како Ивана, ниту една не меша! Зашто најпознатата хрватска навивачка прикажа таква еротско – танцувачка вештина, како ретко која сорта… Впрочем погледнете самите, како Ивана Кнол „меша“… како миксер за торта!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Фото: Инстаграм принтскрин/knolldoll

Останати вести од Радио Милева