Радио Милева

Како заљубени тинејџери: Погледнете што прават Ана и Мрка кога мислат дека никој не ги гледа!

Како заљубени тинејџери: Погледнете што прават Ана и Мрка кога мислат дека никој не ги гледа!

Ана Бекута и Милутин Мрка не ја кријат својата љубов, но избегнуваат јавно да покажауваат емоции.

Но, кога мислат дека камерата не ги снима, тие поптолно се опуштаат и разменуваат нежности.

Неодамна на снимањето на емисијата на „Ѕвездите на Гранд“, пејачката дојде со нејзиниот партнер.  Кога си заминаа новинарските екипи, тие останаа сами да поразговараат. Потоа, Ана ја викнаа на снимањето на емисија, таа стана му се приближи на момчето и го бакна во уста. Се тоа го забележи камерата на екипата „Лутајуча камера“.

Мрка дури седеум часа ја чекаше својата поубава половина да заврши со снимањето на емисијата.

фото:принскрин/јутуб

извор:курир

 

Останати вести од Радио Милева